Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Lalki Metoo to nowa jakość na rynku zabawek dla najmłodszych.

Cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród dzieci, ale również ich rodziców. Lalka Metoo to piękna i delikatna zabawka, wykonana z wysokiej jakości, atestowanych materiałów, dzięki czemu jest odpowiednia nawet dla małych dzieci. Dzięki solidnemu wykonaniu zabawa Twojej pociechy będzie bezpieczna i pełna radości.


LalkaMetoo to coś więcej, niż tylko zabawka...

To przyjaciółka i towarzyszka malucha, która z miejsca podbije jego serce. Jest wyjątkowa - od zwykłych lalek odróżnia się przede wszystkim bardziej przystępną i subtelną formą. Lalka Meetoo jest lalką szmacianą, co sprawia, że jest nie tylko przyjemna w dotyku. Dorosłym rodzicom przywodzi na myśl czasy ich dzieciństwa, dzięki czemu jeszcze chętniej obdarowują swoje pociechy tymi wyjątkowymi zabawkami. Każda mama, trzymając w ręku lalki Meteo, z sentymentem powraca myślami do odległych wspomnień sprzed lat.

Poza swoimi oczywistymi funkcjami, lalka Me Too cieszy oko rodziców i dzieci. Jest wykonana z miękkich materiałów o pastelowych i delikatnych barwach. Świetnie komponuje się z otoczeniem dziecięcego pokoiku, a zdjęcia wykonane z lala Metoo robią w sieci furorę. Możemy ją dzięki temu traktować nie tylko jako zabawkę, ale również jako ozdobę i rekwizyt. Wszyte w każdą lalkę materiałowe zawieszki, ułatwią ich zamontowanie w kołysce, łóżeczku, czy innym elemencie wyposażenia wnętrza.

Lalkameto to zabawka dedykowana nie tylko najmłodszym. Sprawdzi się także w przypadku starszych dzieci, które cenią sobie komfort i ciekawość zabawy. Metoo lalki mogą być nie tylko przytulankami i towarzyszkami snu. Z ich udziałem można również odgrywać scenki, które z kolei mają ogromny wpływ na kształtowanie się umiejętności społecznych i interpersonalnych dziecka. To bardzo ważne w kwestii rozwoju każdego malucha.

Metoo lalka to  także rewelacyjny pomysł na prezent. Do wyboru mają Państwo wiele modeli, zróżnicowanych pod względem kolorystyki, rozmiaru i kształtu. To nie tylko lalki w tradycyjnym tego słowa rozumieniu. W bogatej ofercie znajdziecie między innymi uszatki, przytulanki z misiem koala, jelonkiem, króliczkiem oraz pandą. Dodatkowo laleczki występują w formie plecaków i torebek. Każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie, bez względu na wiek i płeć. Rodzina Metoo stale się powiększa - powstają nowe modele, nowe zwierzątka.

Lalka metoo opinie ma bardzo dobre. Chociaż dopiero od niedawna zdobywa ogromną popularność, to zabawka ta jest już dostępna na polskim rynku od kilku lat. Początkowo jednak ich cena była o wiele wyższa, niż obecnie, dlatego nie każda mama mogła pozwolić sobie na podarowanie jej swojemu dziecku. Obecnie każdy metoo sklep proponuje stosunkowo niską i przystępną cenę zabawki.

Lalka metoo sklep zaprasza i zachęca do zakupów. Zabawki, które oferujemy mogą okazać się fantastycznym prezentem na wiele okazji, między innymi chrzest, roczek oraz dalsze urodziny, dzień dziecka i święta. Me too sklep proponuje również spersonalizowanie każdej zabawki. Na życzenie lalka może zawierać nadrukowane imię malucha. Zalecamy zakup tylko w sprawdzonych sklepach, które potwierdzają wysoką jakość wykonania zabawek oraz ich zgodność z wszelkimi atestami bezpieczeństwa.